Nowe opony – koszty

Warto kupować nowe opony, bo są one o wiele bardziej bezpieczne i wytrzymałe. Nowa opona wystarczy kierowcy, który nie jeździ wiele w skali roku na dziesiątki tysięcy złotych. Często jest tak, że robiąc po kilka czy kilkanaście tysięcy kilometrów rocznie prędzej sprzedamy samochód niż zedrzemy opony. Warto się nad tym zastanowić żeby poprawić jazdę swoim samochodem.

Bezpieczeństwo

Nowa opona jest bezpieczna, została sprawdzona ciśnieniowo i nadaje się do użycia. Producent daje nam na opony dwuletnią gwarancję, co jeszcze bardziej zachęca do ich zakupu. Trzeba się zapoznać z warunkami gwarancji, bo niestety, ale producent nie uwzględnia nam ich wymiany, kiedy rozedrzemy którąś z nich o krawędź ostrej dziury. Tak dobrze nie ma z drugiej strony zważywszy na to jak często dochodzi do uszkodzeń opon to producenci nie daliby sobie z tym rady, a już na pewno nie wyszliby na prostą.

Cena

Wszystko będzie zależne od marki i modelu samochodu. Dodatkowo ważny jest rozmiar opony. Zasadniczo w miarę tanie opony nawet w klasie budżetowej można zakupić do rozmiaru piętnaście cali. Powyżej tej wartości zaczynają się opony z wyższej klasy i one muszą kosztować. Najczęściej kupowane są przez osoby posiadające bardzo drogie samochody, a zatem dla nich taki zakup nie jest jakimś problemem. Jeśli ktoś chce kupić nową oponę za sto złotych to, jeśli bardzo dobrze poszuka w sklepach czy to internetowych czy tradycyjnych to na pewno coś znajdzie. Duże sklepy mają wiele ciekawych promocji, z których warto skorzystać, bo to klientowi może się tylko opłacać.

Zobacz na: http://promo-opony.pl