Gdzie założyć konto?

Od paru lat silnie umocnioną lokatą na rynku weseli się mBank oraz jego internetowe konta. Jest bardzo cieszący się popularnością wśród klientów w młodym i średnim wieku. Cieszącym się największym zainteresowaniem rachunkiem osobistym mBanku jest e KONTO. Cena tego rachunku jest konkurencyjna i od wielu lat umożliwia lokować się mu w topie rachunków internetowych, których stosowanie nie generuje prawie żadnych problemów, pod warunkiem, że aktywnie się z nich korzysta.

Drugim, mocno cieszącym się popularnością, aczkolwiek mniej ogłaszanym niż eKONTO kontem, jest Konto Direct w ING. Jego najgodniejszą uwagi zaletą jest sposobność wypłacania środków bez dodatkowych opłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, a samo konto jest bez opłat, gdy dopełnia się interesów bezgotówkowych na przykład kupując.

Oba wspomniane konta odbiegają od pozostałych, słabiej rozpoznawanych ofert bankowych głównie przez to, iż są one stabilne oraz funkcjonują w kraju od określonego czasu. Biorąc pod uwagę wybranie konta w banku, które jest nowiutkie oraz oferuje ponadprzeciętne oprocentowanie, da się być pewnym, iż po jakimś czasie przesłanki się przeobrażą, na zdecydowanie mniej korzystne dla odbiorcy.