Dla kogo pożyczka bez zaświadczeń?

Bank nie chce udzielić Ci wysokiego kredytu? Potrzebujesz szybko gotówki i chcesz ominąć czasochłonny proces sprawdzania Twojej sytuacji finansowej? Denerwuje Cię długie oczekiwanie na decyzję banku w kwestii przyznania pożyczki? Jeżeli nie chcesz przechodzić przez długi proces weryfikacji finansowej i zależy Ci głównie na czasie, możesz wziąć pożyczkę bez zaświadczeń, która ma przyspieszone procedury podejmowania decyzji.

Pożyczka w banku czy para banku?

Pożyczka bez zaświadczeń jest skierowana do pełnoletnich osób w różnej sytuacji finansowej. Banki mają ją w swojej ofercie, aczkolwiek umowy nie zawiera się tylko na słowo. Zwykle potrzebne jest oświadczenie pożyczkobiorcy o zarobkach, które bank może potwierdzić telefonicznie, nie potrzebując innych zaświadczeń. W Kasie Stefczyka przedstawiciele wybranych grup zawodowych mogą uzyskać prędko wysokie sumy pożyczek – do 80 tysięcy złotych bez zaświadczenia o zarobkach, do 100 tysięcy złotych bez poręczyciela. To dobre wyjście z sytuacji, w której czas nagli przedsiębiorcę szybko potrzebującego gotówki, nie mającego czasu na załatwianie wielu formalności.

Atuty pożyczki bez zaświadczeń w banku? Bez poręczyciela, na dowolny cel, możliwe przy niskim dochodzie. Ograniczając formalności do minimum, Kasa Stefczyka oferuje rozwiązanie problemów finansowych seniorów. Często ogranicza się maksymalny wiek pożyczkobiorców, przez co seniorzy nie mogą sobie pozwolić nawet na niewielki zastrzyk dodatkowej gotówki. Pożyczka bez zaświadczeń jest możliwa na emeryturze lub rencie! Wystarczy mieć przy sobie ostatnie potwierdzenie wpływu świadczenia pieniężnego.

 

Czy pożyczka bez zaświadczeń w para banku się opłaca?

Para banki nie wymagają:

  • pozytywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej,
  • przedstawiania sytuacji finansowej,
  • posiadania poręczyciela,
  • a nawet stałych dochodów!

Dowód osobisty może wystarczyć pożyczkobiorcy. Jednak trzeba mieć świadomość, że z pozoru atrakcyjna pożyczka może mieć wady. Przy jej wyborze w para banku należy zwrócić uwagę na oprocentowanie odsetek, naliczane prowizje, kary za zwłokę w spłacie. Może się okazać, że są horrendalnie wysokie, a zmienne oprocentowanie nie musi się okazać korzystne w przyszłości. Ponadto, para bank może wymagać od klienta wykupienia pakietu ubezpieczeniowego, który nie należy do tanich. Dlatego jeżeli posiada się problemy z płynnością finansową, powinno się szczególnie uważać na kruczki w umowach i głęboko przemyśleć decyzję o wzięciu pożyczki z para banku, której koszty spłacenia mogą być wyższe niż ona sama.